Pakalpojumi

Tabata - ļoti efektīvs intervāla treniņš, īsā laika periodā paaugstina vielmaiņas darbību līdz maksimumam.

 

Mind body ir mierīga, harmoniska nodarbība, kuras laikā nostiprinās un stabilizējas paši dziļākie muskulatūras slāņi. Nodarbība iekļauj sevī stiepšanos, līdzsvara vingrinājumus un pareizu elpošanu, kā arī relaksāciju.

 

Circuit training - augstas intensitātes spēka nodarbība, kas veidota pēc apļveida apmācības principa. Ikviens strādā savā tempā. Individuāla pieeja.

 

FitBall - treniņš ar lielām bumbām, izmantojot spēka vingrinājumus un deju kustības.

 

Step - stepa aerobika ar spēka vingrinājumiem.

 

Stretčings - stiepšanās un relaksēšanās vingrinājumi.

 

Šeipings - nodarbības vingrinājumi ir speciāli izstrādāti tam, lai sieviete veidotu slaidu figūru un uzturētu stipru veselību.

 

Dance & Power - klasiskā deju aerobika, izmantojot spēka vingrinājumus ķermeņa muskuļu trenēšanai.

 

Healthy Spine - Mierīgas mūzikas treniņš vērsts uz lokanības attīstību, uz muskuļu stiepšanos un atslābināšanos. Treniņš organismam ļauj sasniegt harmoniju. Šī nodarbība veido pareizu stāju.

 

ABS+Stretčings - Spēka treniņš, kas vērts uz vēdera muskulatūras trenēšanu kopā ar stiepšanās vingrinājumiem galvenajām muskuļu grupām. Šī nodarbība palīdzēs iegūt plakanu, stingru vēderu, nostiprināt muguras muskuļus, kā arī palielināt lokanību.

 

Body Relax - vingrinājumu sistēmas galvenais mērķis - detalizēta muskūļu izpēte, ieskaitot vismazākās (parasti nav iesaistītas ikdienas kustībās), tas palielina saišu elastību, muguras mobilitāti. Īpaši svarīgi šie vingrinājumi ir sievietes organismam, jo tie palīdz ievērojami stiprināt vēdera muskuļus, muguru un iegurni.