Pakalpojumi

 

Circuit training - spēka nodarbība, kas veidota pēc apļveida apmācības principa. Ikviens strādā savā tempā. Individuāla pieeja.

 

FitBall - treniņš ar lielām bumbām, izmantojot spēka vingrinājumus un deju kustības.

 

Step - stepa aerobika ar spēka vingrinājumiem.

 

Stretching - stiepšanās un relaksēšanās vingrinājumi.

 

Functional training - nodarbības vingrinājumi ir speciāli izstrādāti tam, lai sieviete veidotu slaidu figūru un uzturētu stipru veselību.

 

Pilates - mierīgas mūzikas treniņš vērsts uz lokanības attīstību, uz muskuļu stiepšanos un atslābināšanos. Treniņš organismam ļauj sasniegt harmoniju. Šī nodarbība kopā ar stiepšanās vingrinājumiem palīdzēs nostiprināt muskuļus, kā arī palielināt lokanību.

 

Tabata - ļoti efektīvs intervāla treniņš, īsā laika periodā paaugstina vielmaiņas darbību līdz maksimumam.

 

Power Body+ABS - vingrojumu kopums ķermeņa muskuļu stiprināsanai + akcents vedera un muguras muskuļu stiprināsanai. .

 

HIIT - augstas intensitātes intervālu treniņš. Apvieno īsus augstas intensitātes treniņa periodus un īsus zemas intensitātes jeb atpūtas periodus, tāpēc tas arī ir saukts par intervālu treniņu- intensīvu un atpūtas intervālu kombinācija. 

 

Low Body training - zemas intensitātes treniņš, kurā ietilpst speciāli vingrojumi ķermeņa problēmzonām. Īpaši koncentrējoties uz kāju, sēžas un muguras muskuļu nostiprināšanu. Rezultātā ir iespējams gan nokristies svarā, gan nostiprināt korsetes muskulatūru. Īpašais vingrojumu komplekss speciāli izstrādāts maksimāla efekta iegūšanai - veselīgam un tvirtam ķermenim.